.
Sitemizde, özelliklerinden en iyi faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Villaciniz.com.tr'yi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Araç Kiralama Hizmeti

Araç Kiralama Hizmeti

Araç Kiralama

Havayoluyla seyahat eden misafirlerimize tavsiye ettiğimiz bu hizmetimiz ile aracınızı size havalimanında teslim edip villanıza rahat ve konforlu bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Tarafınızdan talep gelmesi  durumunda özel bir şoför tahsis edip sizi konaklayacağınız villaya kadar ulaştırıyoruz. Araç kiralamanın en büyük avantajı ise tatiliniz boyunca ilgili bölgedeki doğal, tarihi ve kültürel güzellikleri gezmenize imkan sağlamasıdır.

Araç kiralamalarında yıl içerisindeki yoğunluğa bağlı olarak 3 farklı fiyat periyodu uygulanmıştır. Buna göre Araç Kiralama Fiyatları

Kış Sezonu.

Ocak, Şubat, Mart, Kasım ve Aralık ayları

Düşük Sezon

Nisan, Mayıs, Ekim

Yüksek Sezon

Haziran, Temmuz, Ağustos

Dalaman Havalimanı araç teslimatlarında 7 gün ve üzeri kiralamalar için herhangi bir şoför ve yakıt ücreti uygulanmaz. Ancak 6 gün ve daha kısa süreli kiralamalar için 200 TL masraf bedeli uygulanır.

Araç Kiralama Şartları

  • 1 )Dalaman Havalimanı Ve Antalya Havalimanı araç kiralama hizmeti için  için en az 7 gün kiralama şartı aranmaktadır.
  • 2 )Fiyatlarımızı KDV dahildir.Kiralama hizmeti TURSAB yetki. belgeli partner firmalarımız aracılığı ile yapılmaktadır
  • 1 gün=24 saat; araç teslim etme zamanına ilaveten 3 saati geçen gecikmelerde 1 günlük araç fiyatı uygulanır.
  • 3 )Tüm araçlar sınırsız km ve kaskoludur.
  • 4 ) 2. Şöför ücretsiz olarak kullanabilir.
  • 5) Önceden belirtilmesi halinde bebek çocuk koltuğu ücretsiz olarak temin edilir.
  • 6 ) Araç kiralamalarda seçilen araç modeli için garanti verilemez; müsaitlik yok ise aynı kategorisi içerisinde bir başka araç temin edilebilir ; o da mümkün değil ise bir üst kategoriden araç verilir.

Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ayları Yüksek Sezon şeklinde fiyatlandırılmıştır.

7)Kiralama sırasında kişilerin daha rahat yolculuk yapmasını sağlayacak olan araç donanımlarında bulunmayan ancak kiralayandan temin edilebilen navigasyon, HGS, bebek koltuğu gibi ürünler ek ücretlerle alınabilmektedir.

Yukarıya dön