.
Sitemizde, özelliklerinden en iyi faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Villaciniz.com.tr'yi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Göcek’ te Plaj ve Denize Girilebilecek Yerler

Göcek’ te Plaj ve Denize Girilebilecek Yerler

Likya yerleşimi olan Göcek, Fethiye ve Dalyan arasında kalan küçük bir tatil merkezidir. Birden çok koyu bulunan bu yer, yat limanı olarak da bilinir. Sakinliği arayan tatilcilerin adresi olan Göcek, plajları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

İnlice Plajı

En yakın ve geniş plajı inlice plajıdır. En yakın yüzme alanı burası olduğu için kalabalıktır. Kalabalık denize girmek bir sorun teşkil etmiyorsa ideal bir plajdır.

Günlüklü Koyu

Sığ ağaçları ve kumsalı olan bir plajdır. Öğlene kadar durgun olan deniz, öğleden sonra rüzgârın etkisiyle dalgalı olur. Giriş ücretlidir.

Sarsala Koyu

Mavi yolculuk yapanların adresi olarak bilinir. Berrak ve dingin sulara sahip bu koy, en önemli tercih sebeplerindendir. Yüzmek ve dalış yapmak için çok ideal bir yerdir.

Çalış Plajı

Göcek’ in ünlü plajlarından olan Çalış Plajı, öğleden sonra doluluk oranı artmaktadır. Kalabalık topluluk içinde denize girmek istemeyenler için pek tercih edilmez. Burada en iyi vakti geçirmek için öğleden önce gidilmesi önerilmektedir. 

Yukarıya dön