.
Sitemizde, özelliklerinden en iyi faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Villaciniz.com.tr'yi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Kaş'a Ulaşım

Kaş 'a ulaşım

Kaş 'a en yakın havalimanı Muğla'da bulunuyor.  İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarından yaklaşık 1.30 saat süren direkt uçuşlarla Dalaman Havalimanı'na uçabilirsiniz.

Kaş – Dalaman Havalimanı arası 155 km. Dalaman Havalimanı'ndan Kiralık araç veya özel transferle yaklaşık 2. saat içinde Kaş'a ulaşabilirsiniz.

Havalimanından Havaş servisleri ile Fethiye'ye gelip oradan Kaş'a hareket eden minibüslere binebilirsiniz.

Antalya'dan Kaş'a nasıl gidilir?

Kemer-Kumluca-Finike-Demre rotasını izleyin.

Antalya-Kaş arası 170 km. 3 saat yolculuk sürüyor. Eşsiz manzaralar sunan virajlı yoldan, Ağullu Köy'ünü geçtikten sonra, Kaş'a 7-8 km kala karşınıza eşsiz bir Kaş manzarası çıkıyor. Alternatif olarak da Antalya'dan gelirken yayla yolunu seçip yukarıdan yani Toroslar'ın üzerinden Kaş'a gelebilirsiniz.

Antalya otogardan kalkan Kaş otobüsleri ile ilçeye gidilebilir. Antalya – Kaş otobüs bileti ise Batı Antalya firmasında 28TL  Batı Antalya telefon ( 02424 ) 331 40 81 Batı Antalya Kaş otogar telefon ( 0242 ) 836 36 77

Yukarıya dön