.
Sitemizde, özelliklerinden en iyi faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Villaciniz.com.tr'yi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Sık Sorulan Sorular

 • Tatilimin ödemesini nasıl yapabilirim?

  Havale ile Ödeme : Tarafınıza iletilen hesap bilgilerimize ön ödeme(%35) yapıldıktan sonra en kısa sürede rezervasyonun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir.

  Kredi Kartı ile Ödeme : Rezervasyon yapılış sürecinde tarafınıza iletilen mail order formunu imzalı olarak doldurup tekrar bize ilettiğiniz takdirde ön ödeme(%35) kartınızdan tahsil edilir ve en kısa sürede rezervasyonun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir. Ayrıca internet sitemizde bulunan kredi kartı ödeme sistemi ile de ödeme yapılabilmektedir.

  Nakit Ödeme : Konaklama bedelinin kalan ödemesi giriş gününde nakit olarak tahsil edilmektedir.

 • Tek kişinin kimlik bilgileri ile Villa yada Yazlık kiralanabilir mi? Konaklayan tüm misafirlerin kimlik bilgileri gerekli mi?

  Maalesef tek kişinin kimlik bilgileri yeterli olmamaktadır. Villa yada Yazlıkta konaklayan tüm misafirlerin kimlik bilgilerinin bölge güvenlik birimlerine (Jandarma veya Polis) iletilmesi yasa ile zorunlu hale getirilmiştir .

 • Villa yada Yazlıkta sadece aile konaklama şartı var mıdır?

  Villa ve Yazlıklarda hem aile hem arkadaş grubu konaklama kabul edilmektedir. Sadece aile konaklama şartı bulunmamaktadır.

 • Villa yada Yazlıklara Evcil Hayvan Kabul ediliyor mu?

  Temsilcilerimiz tarafında aksi bir bilgi verilmediği sürece maalesef evcil hayvan kabul edilmemektedir. 

 • Villa yada Yazlıkta sigara içilebiliyor mu?

  Villa yada Yazlıkların kapalı alanlarında sigara içilmemektedir.

 • Villaya Gelirken Yanımızda Neler Getirmeliyiz ?

  Villaların mutfak araç gereçleri tam donanımlı olup sadece blender vb ı ürünler bulunmamaktadır, herkes oda için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir. Özel eşyalarınız dışında belki fotoğraf makineniz ve dizüstü bilgisayarınızı veya iPodunuzu yada plajda kullanmak için plaj havlusu getirebilirsiniz.Bazı villalarımızda plaj havlusu da verilmektedir.Ayrıca bazı binalarımızın mutfak ekipmanları standartların üzerinde daha donanımlı olabilmektedir.Bu durum ev sahibinin insiyatifin de olan bir durumdur

 • Minimum Kiralama Süresi Ne Kadardır?

  Genel olarak yüksek sezonda ve bayram haftalarında bu süre 7 gece 7 gün olmak şartı ile villalar kiralanmakta dır. Ancak bazı villaların bazı dönemlerinde bu süre değişiklik göstermektedir. Villalarımız da dolu tarihler arasında kalan kısa süreler için ekstra olarak kampanyalar düzenleyip müşterilerimizi sitemiz üzerinden haberdar etmekteyiz.Bunlar dışında minimum kiralama süresi her villa/apart için 7 gün 7 gece olarak belirlenmiştir

 • Rezervayon Talep formunu doldurdum. Rezervasyonum kesinleşmiş oluyor mu?

  Sadece talep formunu doldurmanız villayı kiraladığınız anlamına gelmemektedir.Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için yüzde 35´lik ön kapora bedelini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme gerçekleştikten sonra bizim tarafımızdan size konfirmasyon belgesi gönderilir ve bu şekilde rezervasyonunuz kesinleşmiş olur

 • Villa yada yazlıklara saat kaçta giriş yapabilirim?

  Genellikle giriş saatlerimiz 16:00'dır. Önceki misafirlerimizin erken çıkış yapmaları durumunda Villa yada Yazlıklara erken giriş yapmak mümkündür. Erken giriş talebiniz olduğu takdirde giriş gününden bir gün öncesinde temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Villalarda yemek hizmeti bulunuyor mu?

  Villa,Yazlık,Apartlarımızın hiçbirisinde kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, açık büfe vb. hizmetimiz bulunmamaktadır.Kiralamış olduğunuz villalarda yiyecek,içecek,tüketilebilir ürünler vs de mevcut değildir.Bunları siz misafirlerimizin temin etmesi gerekmektedir.Villalarımızın mutfak bölümü yemek yapmaya elverişli şekilde dizayn edilmiş olup gerekli araç-gereçler mevcuttur

 • Villalara evcil hayvan getirebilir miyiz?

  Aksi belirtilmediği takdirde villalarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir.

 • Size Nasıl Güvenebiliriz ?

  Web sitemizin alt tarafında “Hakkımızda” bölümüne tıklayıp ulaşabilirsiniz. Maliye Bakanlığından online olarak veya telefon yoluyla hakkımızda bilgi alabilirsiniz.Ayrıca Turizm Bakanalığına  Bağlı yetkili A Grubu yetkili 11098 numaralı TURSAB acentasıyız. Sitemizde alt sag köşede buluna dijital doğrulma sistemini kullanarak sitemizin güvenilirliğini inceleyebilirsiniz.

 • Villa yada Yazlığın yerini nasıl öğrenebilir ve nasıl teslim alabilirim?

  Bazı Villa yada Yazlıkların şifreli anahtar kutuları vardır, şifre giriş gününden önce misafirlerimize iletilmektedir. Bazılarında ise anahtar giriş gününde görevli tarafından misafirlerimize teslim edilir. Villa yada Yazlığın yeri temsilcilerimiz tarafından size detaylı olarak belirtilecektir.

 • Villa yada Yazlıkta bir sorun ile karşılaştığım takdirde ne yapmalıyım?

  Rezervasyon yapılış sürecinde yada giriş gününde görevli arkadaşların iletişim bilgileri tarafınıza iletilmektedir. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda yada bir ihtiyacınız olduğu takdirde arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Havalimanından Villa yada Yazlığa transfer hizmeti yapılabiliyor mu?

  Evet, transfer talebiniz olduğu takdirde temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Bebek yatağı ve bebek sandalyesi temin ediliyor mu?

  Giriş öncesi böyle bir talepte bulunduğunuz takdirde ücretsiz yada ücretli(müsaitlik doğrultusunda) olarak bu hizmet sunulmaktadır.

 • Hangi Günlerde Villa yada Yazlıklara giriş yapabilirim ?

  Portföyümüzdeki villa yada yazlıklara genellikle Pazartesi yada Cumartesi giriş kabul edilmektedir.

 • Villalarda yemek hizmeti bulunuyor mu?

  Villalarımızın hiçbirisinde kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, açık büfe vb. hizmetimiz bulunmamaktadır.Kiralamış olduğunuz villalarda yiyecek,içecek,tüketilebilir ürünler vs de mevcut değildir.Bunları siz misafirlerimizin temin etmesi gerekmektedir.Villalarımızın mutfak bölümü yemek yapmaya elverişli şekilde dizayn edilmiş olup gerekli araç-gereçler mevcuttur.

Yukarıya dön