Çalışma Saatleri09:00 - 23:50
callİletişim+902426061882

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda, müşterilerimizin merak edip bizlere ilettiği soru ve cevapları bulabilirsiniz. Belirtilen sorular dışında öğrenmek istediğiniz diğer konularla ilgili 0242 606 18 82 nolu numaradan veya rezervasyon@villaciniz.com.tr e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Havale ile ödeme: Tarafınıza iletilen hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) yapıldıktan sonra en kısa sürede rezervasyonun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir.

Kredi kartı ile ödeme: Rezervasyon yapılış sürecinde tarafınıza iletilen mail order formunu imzalı olarak doldurup tekrar bize ilettiğiniz takdirde ön ödeme (%35) kartınızdan tahsil edilir ve en kısa sürede rezervasyonun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir. Ayrıca internet sitemizde bulunan kredi kartı ödeme sistemi ile ödeme yapılabilir.

Nakit ödeme: Konaklama bedelinin kalan ödemesi giriş gününde nakit olarak tahsil edilir.

Maalesef tek kişinin kimlik bilgileri yeterli değildir. Villa ya da yazlıkta konaklayan tüm misafirlerin kimlik bilgilerinin bölge güvenlik birimlerine (Jandarma veya Polis) iletilmesi zorunludur .

Villa veya yazlıklarda hem aile hem arkadaş grubu konaklama kabul edilmektedir. Sadece aile konaklama şartı yoktur.

Villa ya da yazlık kiralama yaparken dikkat edilmesi gereken seçenekler arasında evcil hayvan izinli villalar gelir. Rezervasyon yapmadan önce villa türlerinden evcil hayvan izinli villaları seçerek sevimli dostlarımızda sizinle birlikte tatil yapabilir.

Villaların mutfak araç gereçleri tam donanımlı olup sadece blender vb. ürünler yoktur. Oda için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilir. Özel eşyalarınız dışında belki fotoğraf makineniz ve dizüstü bilgisayarınızı veya iPodunuzu ya da plajda kullanmak için plaj havlusu getirebilirsiniz. Bazı villalarımızda plaj havlusu da verilmektedir. Ayrıca bazı binalarımızın mutfak ekipmanları standartların üzerinde daha donanımlıdır. Bu durum ev sahibinin insiyatifinde olan bir durumdur.

Genel olarak sezonda ve bayram haftalarında bu süre 7 gece 7 gün olmak şartı ile villalar kiralanmaktadır. Ancak bazı villalarda bu süre değişiklik gösterebilir. Villalarımız da dolu tarihler arasında kalan kısa süreler için ekstra olarak kampanyalar düzenleyip müşterilerimizi sitemiz üzerinden haberdar etmekteyiz. Bunlar dışında minimum kiralama süresi her villa/apart ya da yazlık için 7 gün 7 gece olarak belirlenmiştir.

Sadece talep formunu doldurmanız villayı kiraladığınız anlamına gelmez. Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için yüzde 35´lik ön kapora bedelini ödemeniz gerekir. Ödeme gerçekleştikten sonra bizim tarafımızdan size konfirmasyon belgesi gönderilir ve bu şekilde rezervasyonunuz kesinleşmiş olur.

Genellikle giriş saati 16:00'dır. Önceki misafirlerin erken çıkış yapmaları durumunda villa ya da yazlıklara erken giriş yapmak mümkün olabilir. Erken giriş talebiniz olduğu takdirde, giriş gününden bir gün öncesinde temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Villa, yazlık, apartlarımızın hiçbirisinde kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, açık büfe vb. hizmetimiz yoktur. Kiralamış olduğunuz villalarda yiyecek, içecek, tüketilebilir ürünler vs. mevcut değildir. Bunları siz misafirlerimizin temin etmesi gerekir. Villalarımızın mutfak bölümü yemek yapmaya elverişli şekilde dizayn edilmiş olup gerekli araç-gereçler mevcuttur.

Kiralama yapılan villa ya da yazlıkta kesinlikle sigara içmek yasaktır.

Web sitemizin alt tarafında “Hakkımızda” bölümüne tıklayıp ulaşabilirsiniz. Maliye Bakanlığından online olarak veya telefon yoluyla firmamaız hakkında bilgi alabilirsiniz.Ayrıca Turizm Bakanalığı'na bağlı A Grubu yetkili 11098 numaralı TURSAB acentasıyız. Sitemizde alt sağ köşede bulunan dijital doğrulama sistemini kullanarak sitemizin güvenilirliğini inceleyebilirsiniz.

Bazı villa ya da yazlıkların şifreli anahtar kutuları vardır. Şifre giriş gününden önce misafirlerimize iletilmektedir. Bazılarında ise anahtar giriş gününde görevli tarafından misafirlerimize teslim edilir. Villanın yeri/konumu temsilcilerimiz tarafından size detaylı olarak belirtilecektir.

Rezervasyon yapıldıktan sonra ya da giriş gününde görevli arkadaşların iletişim bilgileri tarafınıza iletilmektedir. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda ya da bir ihtiyacınız olduğu takdirde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, transfer talebiniz olduğu takdirde temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Giriş öncesi böyle bir talepte bulunduğunuz takdirde, ücretsiz ya da ücretli (müsaitlik doğrultusunda) olarak bu hizmet sunulmaktadır.

Portföyümüzdeki villa ya da yazlıklara villaların muüsaitliklerine bağlı olarak hergün giriş giriş kabul edilmektedir.(Villa sahiplerimizin talepleri doğrultusan bunlar  belirelene günlerde olabilir)

Düzenli olarak havuz bakım personeli tarafından günlük yapılır. Havuza girerken aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vs. nedenlerle oluşabilecek sorunları engelleme için bu hususlara dikkat edilmesi rica olunur. Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devirdaimi yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.

Evlerde gürültü yaparak çevreyi rahatsız etmeniz durumunda yapılacak şikayetler çıkarma sebebi sayılabilir. Eğer uyarı yapıldıktan sonra durum halen devam ediyorsa ev sahibinin evden çıkarma hakkı doğar. Eğer çocuk sayısının fazlalığı gibi sebepler ile gürültülü olacağınızı düşünüyorsanız; ev seçiminizi yerleşim yerleri dışındaki yerlerden seçmeye özen gösteriniz.

Mail order kesinlikle kullanılmamaktadır. 

Güvenliğiniz açısından kredi kartı bilgilerinizi bir şahsa, firmaya ya da kuruma vermemenizi tavsiye ederiz.

Aksi belirtilmedikçe web sayfasımızdaki fiyatlara elektrik, su, klima, giriş temizliği, çarşaf ve havlu değişimi dahildir.

 

villaciniz.com.tr de rezervasyon talebinde bulundunuz ve tarafımızdan onay aldıktan sonra ödemenizi gerçekleştirdiniz. Sonrasında daha çok beğeneceğiniz bir villa ile karşılaştınız. Bu gibi durumlarda villa sahibi farklılıkları kaynaklı ödeme aktarımı işlemi gerçekleştirmemekteyiz. Öncelikle villaciniz.com.tr ekibiyle görüşüp rezervasyonunuzun iptal koşullarını öğrendikten sonra diğer villanın müsaitliğine bağlı olarak kiralama yapabilirsiniz. Binlerce villa arasından size uygun seçimi yapmak için müşteri temsilcimizden destek almak işinizi kolaylaştıracaktır. +90 242 606 18 82 numaralı telefondan veya +90 533 048 18 82 Whatsapp kanalından villaciniz.com.tr destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Hasar depozitosu, eve giriş sırasında ilan sahibi tarafından genellikle nakit olarak alınır. Sitemizde bulunan villaların birçoğunda oldukça yüksek bedelli mobilyalar bulunduğundan ilan sahipleri uygun bir tutarla olası zararlar için kendilerini garanti altına almak isteyebilir. Alınan tutar çıkışta villa  kontrol edildikten sonra hasar mevcut değilse tamamen iade edilir. Eğer bir hasar söz konusu ise ilan sahibi bu hasara ilişkin kesintili iade yapabilir ya da hasar büyük ise iade yapmayabilir. Hasar depozitosu bilgisine ‘’Açıklama’’ bölümünden ulaşabilirsiniz. Villa açıklamasında herhangi bir bilgi göremediyseniz bu konuyu müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Temizlik ücreti ise bazı villalarda giriş-çıkış tarihlerinizi seçtiğinizde sağ kısımda fiyat bölümünde belirtilir. Bu şekilde görüntülediğinizde ödeyeceğiniz tutara dahil olduğunu belirtilmiştir. Bazı villalarda ise villa sahibi tarafından ‘’Açıklama’’ kısmında hesaplamaya dahil olmayacak şekilde belirtilmektedir. Açıklamada yazıyorsa tamamen villa sahibi seçimine bağlı olmakla birlikte girişte nakit olarak ödemeniz beklenir. Merak ettikleriniz için +90 242 606 18 82 numaralı telefondan veya +90 533 048 18 82 Whatsapp kanalından villaciniz.com.tr destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Kişi sayısına göre fiyat değişmiyor. 2 kişilik villalardan, 20 kişi kapasiteli villalara kadar kalabalık ailelerin dahi rahatlıkla konaklayabileceği onlarca seçenek mevcut. Rezervasyon yapacağınız villanın detay sayfasından bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Balayı villaları korunaklı havuz, jakuzili ve deniz manzaralı villa seçenekleri ile gözlerden uzakta olan villalardır.

Özel havuzlu ve dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış alana sahiptir.

Daha fazla sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Ön Ödeme ₺0,00
Kapıda Ödenecek ₺0,00
Kısa Süreli Konaklama Bedeli ₺0,00
İndirim₺0,00
₺ 0,00 x 0 gece₺0,00