Çalışma Saatleri09:00 - 23:50
callİletişim+902426061882

Tatile Çıkarken Yanınıza Ne Alırsınız?

3.06.2020 15:55:00

Tatile Çıkarken Yanınıza Ne Alırsınız?

 

Tatil sezonunun açılmasıyla birlikte nereye gideceğinize karar verdiniz ya da aylar öncesinden erken rezervasyon fırsatından faydalanarak rezervasyonunuzu yaptırdınız. Peki, valiziniz hazır mı? Tatile giderken yanınıza neler almanız gerektiği de, tatilinizin güzel geçmesi için rezervasyonunuz kadar önemli. Peki, tatile çıkarken yanımıza neler almamız gerekir?

Teknolojik ürünler, çağımızın olmazsa olmazı. Bir an olsun yanımızdan ayırmadığımız telefonlarımızın şarj aletini unutursanız havuz keyfiyle geçireceğiniz güzel anlarınızdan çalarak kendinizi şarj aleti ararken bulabilirsiniz. Şimdiki telefonlar video ve fotoğraf konusunda gayet iyi olabilirler fakat daha profesyonel çekilmiş anlara sahip olmak isteyebilirsiniz bu yüzden kameranızı ve şarj aletini mutlaka almalısınız.

Sağlık ürünleri, güneş kreminizi ve ağrı kesici ilaçlarınızı eğer var ise reçeteli ilaçlarınızı valizinize koymayı unutmamalısınız. Unutmanız durumunda neler yaşayabileceğinizi gözünüzde canlandırın. Çok tatsız değil mi? Özellikle yaz aylarında yapılan tatillerde sivrisinek spreyini de unutmayın. Unutmayın ki sivrisinek ısırıklarıyla ve vızıltılarıyla güzel bir tatil geçiremezsiniz.

Gerekli belgeler, özellikle yurtdışı tatiline çıkıyorsanız pasaportunuzu alıp almadığınızı iki defa kontrol etmelisiniz. Uçağınızı kaçırmayı istemezsiniz değil mi? Kredi kartınızı, banka kartınızı ve her ihtimale karşın bir adet telefon kartını yanınızda bulundurmalısınız. Eğer eşinizle birlikte bir tatile çıkıyor iseniz evlilik cüzdanınız da gerekli olabilir. Tatilinizde araç kiralayıp istediğiniz yere gitmeyi düşünenlerden iseniz ehliyetiniz unutmamanız gerekenlerin başında gelmeli. Rezervasyon ve biletlerinizin bir çıktısını da alarak her ihtimale karşın yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.

Kıyafet ve kozmetik ürünler, yanınıza fazla kıyafet almamaya dikkat edin. Eğer onu da giyerim, bunu da giyerim diye düşünürseniz hiç giymeyeceğiniz kıyafetlere hamallık yapabilirsiniz. Fakat gündelik kıyafetleriniz dışında yedek bir mayo, akşam yemeği için şık bir kıyafet, spor ayakkabı, eşofman ve yedek ayakkabı almayı da unutmamak gerekir. Ayrıca her ihtimale karşı yaz tatilinde olsanız bile bir yağmurluğunuz olmalı.

Kozmetik ürünleriniz için minik seyahat ürünleri temin edebileceğiniz gibi seyahat için tasarlanmış krem kutuları, sprey şişeleri alıp kullanmakta olduğunuz ürünlerden doldurarak tatilinizde kullanabilirsiniz. Unutmayın evinizde kullandınız kozmetik ürünler, bavulunuzda boşuna ağırlık yapacağı gibi gerekli olan eşyalarınız için yer işgali de yaparlar.

Siz de çoğu insan gibi tek bir şampuan ve saç kremi markası kullanırım, başka markaya da asla güvenemem diyenlerdenseniz, bu ürünlerinde seyahat boyu ürünlerini bavulunuza atmalısınız. Diş macunu, diş fırçası, diş ipi, sıvı sabun gibi kişisel bakım ürünlerinin unutulmadığından da mutlaka emin olunmalı. Plaj havlunuzu yanınıza almayı unutmayacaksınız, fakat her ihtimale karşın yedek bir havlu almanızı öneriyoruz.

Ufaklıklarla seyahat edecekseniz, onların bir eksiği olduğunda sizden daha çok huzursuz olacaklarını unutmamalısınız. Çocuğunuzun huzursuz bir tatil geçirmesini istemezsiniz, değil mi? Bu yüzden küçüğünüzün hiç bir ihtiyacını unutmamalısınız. Gerekli olan eşyalarından yanınıza ikişer tane alarak tedbir alabilirsiniz.

WhatsApp
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Ön Ödeme ₺0,00
Kapıda Ödenecek ₺0,00
Kısa Süreli Konaklama Bedeli ₺0,00
İndirim₺0,00
₺ 0,00 x 0 gece₺0,00