Çalışma Saatleri09:00 - 23:50
callİletişim+902426061882

Ödeme Yöntemleri

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Villaciniz.com.tr kiralama sitesi üzerinde  gerçekleştirmiş olduğunuz kiralama sonrasında kredi kartı ,banka havalesi yada Western Union ödeme yöntemleri  ile ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yöntemi;

Tarafınızdan yapılan villa kiralama işlemi sonrasında tarafınıza gönderilen konfirme mailinde kredi kartınızla ödeme yapabilmeniz için oluşturulmuş linki kolaylıkla bulabilirsiniz. Söz konusu linke  tıklayarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ödeme işlemlerinizde 3d işlem yapılmaktadır ve kredi kartı bilgileriniz tarafımızdan saklanmamaktadır. İşleminizi gerçekleştirirken bilgilerinizi girmeniz durumunda eğer taksit seçeneklerimiz var ise karşınıza çıkacaktır. Taksit seçeneklerinde villa kiralama bedeliniz, çalışmış olduğunuz bankanın belirlediği şartlara göre, faiz uygulanabilmekte ya da uygulanmamaktadır. Tek çekim  yapmış olduğunuz işlemlerde ise herhangi bir faiz uygulaması gerçekleşmeyecektir.

Banka Havalesi ile Ödeme yöntemi;

Tarafınızdan yapılan villa kiralama işlemi sonrasında banka havalesi işlemini şeçmenizden hemen sonra aşağıda belirtilen banka hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz. Ödeme yapmanıza mütaakip Türk Lirası ödemeleri gün içerisinde hesabımıza geçmekte ve hemen sonrasında tarafınıza ‘’ kesinleşmiş rezervasyon formu ’’gönderilmektedir. Ödeme yaparken, kiralama işlemini  gerçekleştirdiğiniz villaya ait ismi veya  villa kodunu  açıklama bölümüne  eklemeyi lütfen unutmayınız. Ayrıca kiralama işlemine ait  ödemeyi farklı kişilere ait  banka hesapları üzerinden yapacaksanız  lütfen açıklama  bölümüne  adınızı  soyadınızı ve kiralama işleminizi gerçekleştireceğiniz villanın ismini veya kodunuz  yazmayı unutmayınız.

Müşteri ünvanı : Villacınız Seyahat Turizm Emlak LTD. ŞTİ.

Kas Antalya 07960

Kaş Mal Müdürlüğü :9250776621

Mersis No:0925077662100001

info@villaciniz.com.tr

+902426061882

 

WhatsApp
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Ön Ödeme ₺0,00
Kapıda Ödenecek ₺0,00
Kısa Süreli Konaklama Bedeli ₺0,00
İndirim₺0,00
₺ 0,00 x 0 gece₺0,00