Çalışma Saatleri09:00 - 23:50
callİletişim+902426061882

Hangi Tatil Beldesini Tercih Etmelisiniz!

Hangi Tatil Beldesini Tercih Etmelisiniz!

Keyifli bir tatil için planlarını yaptın ancak en önemli şeyi unuttun. Nereye, neden gitmek istiyorsunuz? Tatil beldesi seçimi yaparken birtakım kriterlerle karşılaşacaksınız ve bunlara doğru yanıtlar verdiğiniz takdirde siz de doğru tatil yerini belirleyebilirsin. Dilerseniz bu sorulara hep birlikte göz atalım ve sizlere yardımcı olmaya çalışalım.

Bütçene göre nereye gidebilirsin?

Ne kadar bütçe ayarlanırsa hizmetin de o kadar kalitesi artar. Eğer tatil için yüksek bir bütçe hazırladıysan yurt dışı seçeneğini de kullanabilirsin. Hayır, ben kendi ülkemde tatil yapmak istiyorum diyorsanız Çeşme Alaçatı bunun için en uygun alternatiflerdendir. Konaklama eğlence mekânları bakımından bir kıyas yaptığımızda gerçekten yüksek rakamlar karşımıza çıkıyor ve düşük bütçe ile burada konaklamak pek de mümkün görünmüyor.

Uygun bütçeli tatil için Muğla, Antalya ve Aydın gibi seçenekleri de listelerinize dâhil edebilirsiniz. Konaklama imkânı Alaçatı’ya ve Bodrum’a kıyasla çok daha fazla ve daha da önemlisi uygun fiyatlar dikkatinizi bir şekilde çekecektir.

Nasıl bir konsept istiyorsunuz?

Tarih turizmi mi yoksa deniz turizmi mi? Her ikisi de değil, ben çılgınlar gibi eğlenmek istiyorum diyorsanız eğer bu soruyu da kendinize mutlaka sormanız gerekiyor. Hepsini içinde barındıran tatil beldeleri de mevcut ve ülkemiz bu konuda kendinizi daha şanslı hissetmenize yardımcı olacaktır.

Konsept detayı gerçekten önemli ve eğer tüm bunları geride bırakıp daha sakin ve daha muhafazakâr bir tatile imza atmak istiyorsanız bu konuda villa kiralayabilirsiniz. Az önce de ifade ettiğimiz gibi ülkemiz gerçek bir turizm cenneti ve her türlü konsept isteğine en iyi şekilde yanıt vererek bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bu sorulara yanıt verdiğiniz takdirde seçenekleri arttırmış olacaksınız ve tatil konusunu da daha profesyonel bir seviyeye taşımak kesinlikle mümkün olacaktır.

Tatile kiminle gideceksiniz?

Kız arkadaşın, eşin ya da arkadaşların? Tatile kiminle gideceğin konusu da yine tatil beldesi seçimi yapmak adına önemli ayrıntılardan bir tanesi olacaktır. Bu bir balayı tatili ise bungalov evlerin yoğun olduğu bir konsepte sahip beldeleri tercih etmek tabii ki pek de mantıklı olmayacaktır. Otellerin yer aldığı tatil beldelerini göz önünde bulundurabilir ya da gözlerden uzak tatil evi kiralayabilirsin.

Arkadaşların ile gidiyorsan eğer nasıl bir tatil istediğinize karar vermek durumundasınız. Çılgın bir etkinlik ya da etkileyici bir konser düşüncesi ile hareket ediyorsanız tabii ki İzmir ve Antalya gibi adresler daha doğru seçenekler olacaktır. Buradaki asıl önemli konu ise az önce de ifade ettiğimiz gibi ne istediğinizi biliyor olmanızdır.

Konaklama tercihiniz ne olmalı?

Çadır tatili mi yoksa bungalov evler mi? Pansiyon mu yoksa her şey dâhil lüks oteller mi? Eğer otel kurallarından sıkılıp tatil beldesine biraz uzak kalmak ve tatili daha keyifli bir hale getirmek isterseniz tercihiniz tabi ki doğa ya da deniz manzaralı havuzlu villalar olacaktır.

Doğa ile iç içe olmak istiyorum ve güneşin doğuşunu seyretmek bana fazla keyif verir diyorsanız eğer Fethiye sizler için en uygun adreslerden biri olacaktır. Konaklama detayı da büyük bir önem taşıyor ve bu konuda yapacağınız belirleme neticesinde ilgili tatil beldesini tespit etmek de daha kolay olacaktır.

Mesela Çeşme bölgesinde çok fazla çadır alanı yok ve işletmeler dışında güvenilir bir çadır noktası da bulunmuyor. Konaklama detayının ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyoruz.

Tatil beldesi seçimi yapmadan önce bu yazıda yer alan sorulara detaylı bir şekilde yanıt vermenizi tavsiye ediyoruz. Kararsızlık gerçekten çok kötü bir şey ve tatil öncesi dönemde de sizleri strese sokan unsurlardan bir tanesidir. İşte bu kararsızlık ve stres sorununu ortadan kaldırmak adına elimizden geleni yapıyor ve sizlere birtakım ipuçları sunuyoruz. Sizler de hemen şimdi değerlendirmelerinizi yapabilir ve tatil için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Turizm ve tatil cenneti ülkemiz de bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Hayır, fiyatlarıımız her bir kiralık villanın fiyatı tarih aralığı ve kapesitesi içindir. Sitemiz de belirtilen maksimum kişi sayısı kadar villada konaklayabilir.

WhatsApp
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
₺ 0,00 x 0 gece₺0,00
İndirim₺0,00
Kısa Süreli Konaklama Bedeli ₺0,00
Toplam Tutar₺0,00
Ön Ödeme ₺0,00
Kapıda Ödenecek ₺0,00